Adminisztratív diákmunka a Pécsi Tudományegyetemen
Pécs
Állások (27)

A munkakörről röviden:

-multifunkciós irodagépek felmérésében történő adminisztratív részvétel.

Pályázási feltételek:

-aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony.

Amit kínálunk:

-br. 1800 Ft-os órabér;
-munkavégzés helye: Pécsi Tudományegyetem;
-munkavégzés ideje: 2024.03.04.-2024.03.29.; 08:00 és 17:00 óra között, 1 órás munkaközi szünettel;
-a napi igényelt segítők száma 4 fő, így akár barátokkal közösen is dolgozhattok.

Előnyt jelent:
-fix munkanapok vállalása a projekt teljes idejére.

Jelentkezés módja:

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, és szívesen dolgoznál a csapatban, várjuk jelentkezésed a virag.varga@unismart.hu e-mail címen, „Pécs” tárgymegjelöléssel!

További munkalehetőségek

Marketing gyakornok

Partnercégünk, mely Magyarország legnagyobb játékáruházlánca, marketing gyakornok pozícióban várja, dolgozni vágyó diák kollégák jelentkezését, budapesti csapatába, br. 2350 Ft-os órabérrel!

Kemping kisegítő

Partnerünk, Balatonedericsen található kempingébe várja, dolgozni vágyó diákok jelentkezését, szállással, étkezéssel, br. 1800 Ft-os órabérrel, kisegítő pozícióban!

Felszolgáló diákmunka

Szeretnéd a nyarat Balatonon tölteni? Ha a válaszod igen, akkor szuper lehetőséget ajánlunk a Számodra!  Partnercégünk felszolgáló pozícióba várja, dolgozni vágyó diákok jelentkezését, br. 2000

KÉRDÉSED MERÜLT FEL?

Óvjuk együtt a környezetet!

Szerződj velünk digitálisan, az Online ügyintézés gombra kattintva!